Pro školáky:

Studenti, učitelé, profesoři mohou používat pero skener k přípravě zkouškových dokumentů, skenování učebnic pro sestavení zpráv, stejně jako vkládaní základních údajů do MS Word v PC nebo notebooku, také údaje lze synchronizovat s PDA.

pro firmy:

Sekretářky, manažeři, prodejce a investující řadiče mohou používat pero skener pro skenování dat do MS Project, MS PowerPoint a MS Access. Také mohou využít pero skener pro skenování vizitek do Outlook a synchronizovat to s PDA nebo mobilním telefonem.

pro finance:

Účetní, manažeři, bankovní úředníci mohou používat pero skener pro skenování zůstatku, a postavy čísla do MS Excel, Corel Quattro, Lotus 123 a MS Money.
Také mohou využít pero skener pro skenování vizitek do Outlook a synchronizovat to s PDA nebo mobilním telefonem.

pro státní zaměstnance:

Státní zaměstnanci mohou používat pero skener pro vkládaní (vstup) údajů, čísla sociálního pojištění a jakékoliv tištěné informací do digitální podoby.

pro lékařé:

Administrátoři, lékaři a zdravotní sestry mohou používat pero skener pro skenování diagramy pacienta a předpisu, stejně jako pro kontrolu v Corel Office Professional lékařského vydání.

pro policisty:

Policisté mohou využít pero scanner pro zavedení cenných dat, jako jsou licence a identifikační čísla, poznávací značky, jména a adresy, do jejich vozidel nebo netebooků nebo synchronizaci s PDA.

pro profesionály:

Architekti, právníci, projektanti a konzultanti mohou skenovat obrázky, verdikty a vstupní data v Corel WordPerfect legal edition, Quicken Business Law Partner a kontrolováni dat v běhu v notebooků a synchronizovat do PDA.

Také mohou využít pero skener pro skenování vizitek do Outlook a synchronizovat to s PDA nebo mobilním telefonem pro kontakt.

ECTACO