Krásná a roztomilá kočička Hello Kitty, si podmanila všechny lidi od nemladší generace po nejstarší. Je vnímána svými fanoušky jako milá, nevinná, prostě cool. Je jednou z nejúspěšnějších značek na celosvětovém trhu. Vytvořil jí návrhář firmy Sanrio Yuko Shimizu a původně se objevila na malé peněžence pro dívky.

Stala se značkou pop stylu a v současné době zdobí tisíce produktů. Nejen kosmetiku a drobnosti pro malé slečny, oblečení Hello Kitty, notebooky, potřeby do kuchyně a platební karty. Hello Kitty, postava malé kočičky, která byla ještě donedávna značkou malých holčiček si podmanila celý svět, a také hvězdy Hollywoodu. Šperky nebo oblečení Hello Kitty nosí takové hvězdy jako Kate Pery či Lady Gaga. Ta se dokonce za Kitty převléká.

Chcete dárek, který potěší? Chcete obdarovat blízké? Své kamarády, přátele nebo rodinné příslušníky určitě potěšíte výrobkem s roztomilou kočičkou. Pro kamarádku tričko Hello Kitty nebo originální šperk. Předškolákům udělají radost školní potřeby s logem jejich oblíbené hrdinky.

Výrobky s logem Hello Kitty si podmaní každého, bez rozdílu věku, bez rozdílu pohlaví. Je nejoblíbenější postavičkou na celém světě. Její podmanivost je v jednoduchosti a líbeznosti. V nově otevřeném internetovém obchodě www.soriano.cz, který nabízí originální výrobky Hello Kitty, zakoupíte vytoužené dárky pro všechny příležitosti.