Občas v životě stojíme před zásadním rozhodnutím, jak efektivně investovat peníze do bydlení, a zároveň se vyhnout tomu, abychom se v průběhu celého procesu nedostali do technických či organizačních problémů v důsledku neplánovaných výdajů.
Společnost Countes Company, s.r.o., společně s kancelářemi RE/MAX představuje nový katalog novostaveb pro rok 2011. Tento katalog bude k dispozici všem zákazníkům se zájmem o novostavby a zároveň i o rekonstrukci rodinných, bytových domů a developerské projekty.
Tento katalog originálním způsobem zpracovává architektonický design staveb rodinných domů. Jeho tvůrci jsou architekti ze společnosti Countes Company, s.r.o., a společnosti ANLOC, s.r.o.
Samotné studie projektů jsou prezentovány především z hlediska designu a dispozičního řešení. Naším záměrem je, aby si klient vybral návrh, který bude nejlépe vyhovovat jeho představám. Na základě dalších upřesňujících faktorů mu vypracujeme projekt na míru a s ohledem na pozemek a investiční požadavky.
Cílem tohoto společného katalogu je zajištění profesionálního servisu klientům, kteří investují do nemovitostí a mají zájem své potřeby v oblasti bydlení řešit se zárukou, kterou obě strany podílející se na tomto katalogu jsou schopni jim poskytnout.
Katalog RE/MAX Novostavby 2011 bude distribuován klientům od 170 kanceláří RE/MAX po celé České republice s cílem zajistit jim úplný servis: od architektonické studie a projektové dokumentace s přesným rozpočtem stavby na klíč až po samotné zajištění stavební a realizační činnosti.
Pokud si klient objedná výstavbu rodinného nebo bytového domu, získá od společnosti Countes Company, s.r.o., projekt ZDARMA.