Když se dostanete do finančních problémů jako já, oceníte každou pomoc. Možná byste čekali, že vám ve finanční nouzi pomohou přátelé nebo rodiče. V případě rodičů je to složité v tom, že vás začnou hned poučovat, kde jste udělali chybu a až si to všechno vyslechnete, teprve potom dostanete peníze.

S přáteli je to ještě horší. Myslíte si, že se na přátele můžete spolehnout, že vám pomohou, když to budete potřebovat. Tak se chovají dobří přátelé. Když jste v nouzi, tak ale zjistíte, že vlastně přátele nemáte. Ti, kteří se jako přátelé tváří, se na vás vykašlou a řeknou vám, že půjčky mezi přáteli nedělají dobrotu, takže sice by mohli, ale nepůjčí vám. Potom už si člověk neví rady. Začnete uvažovat o bankovní půjčce, nechce se vám do toho, ale jiné východisko nevidíte a modlíte se, aby se nic nepředvídaného nestalo. Jenže někdy se stane a co potom? Vaše životní úroveň jde dolů a vy si nemůžete pomoci.

V nejvyšší nouzi jsem začal hledat pomoc u odborníků. Od známého jsem dostal kontakt na společnost Abacanta. Je to tým odborníků na řešení finančních problémů a dluhů. Setkáte se u nich s velmi přátelskou atmosférou, proberou s vámi detailně vaše možnosti a na základě toho navrhnou různé alternativy řešení vašich problémů.

Úvodní setkání je zdarma, takže se nemusíte bát, že byste platili v případě, že se vám jejich návrh řešení nebude líbit. Celkově se mi přístup pracovníků Abacanta s.r.o. velmi zamlouval. Navrhli mi řešení mé situace přímo na míru, pomohli mi, když jsem potřeboval. Jsem s jejich prací velmi spokojený a mohu je jen doporučit.