Sháníte-li levné letenky, jste postaveni před následující problém – obrovská nabídka letenek z mnoha aerolinek a rezervačních systémů, ceny letenek se neustále měnící také s ohledem na datum a obsazenost v letadle. Jak tedy vybrat nejlevnější letenky? Vyzkoušejte unikátní systém porovnání ceny letenky - snadno a rychle! Zadejte odkud chcete letět a kam chcete letět, vyberte si požadované datum a klikněte na “porovnej cenu letenky“, vyčkejte pár vteřin, než systém vyhledá všechny dostupné letenky, ze všech rezervačních systému a leteckých společností, systém vyhledává v rámci nejnižší ceny také lowcost a nízkonákladové letenky.

 

Jakmile se vám zobrazí nabídka, jsou letenky seřazeny dle nejnižší ceny, rezervační systém a jeho konkrétní ceny si přepínáte v jednotlivých záložkách pelikán, student agency, invia a letuška. Vyberte si nejlevnější letenku, která vám vyhovuje vč. online rezervace.


A jak si vybrat letenky od koruny? Nejste omezení datem odletu? Sledujte naše každodenní tipy na levné letenky, převážně lowcost a nízkonákladové letenky leteckých společností jako např. Wizz Air, EasyJet, Smart Wings, Jet2, RyanAir, ale také ČSA, Lufthansa, KLM, Air France, Emirates Airline, Delta Airlines a dalších cca 800 leteckých společností. V aktualitách zveřejňujeme tipy na levné letenky. Díky exkluzivním nabídkám na levné letenky, se podíváte nejen po Evropě, ale máte možnost navštívit skutečně exotické destinace po celém světě za neuvěřitelně nízké ceny. Sledujte naše aktuality a vyzkoušejte porovnání ceny letenky!