Smartstore.cz jako hlavní český importér gadgets tak opět rozšířil svoji nabídku skvělých dárků a vychytávek, kterých je nyní již téměř 500.
Právě v těchto dnech, kdy začínáme všichni pociťovat vyšší teploty, by se Vám některý z nich mohl hodit.
Mezi designové letní produkty jsme zařadili především Elegantní chladič. Elegantnímu chladiči se podaří zaujmout každého u stolu, protože design pánského společenského klobouku má opravdu úžasný efekt hned při prvním pohledu. Věrná barva, velikost i tvar z něj vytváří vedoucí produkt mezi šedou masou chladičů na víno.
Gadgets a vychytávky, na které se Smartstore.cz specializuje od samého začátku, zastupuje v letní salvě novinek Větrák s pozdravem. V tomto produktu se spojily oblíbené LED diody, dobrý nápad a běžný přenosný větrák. Výsledkem se stal “malý zprávař”. Rotující vrtule a přesné časování diod, tak může zobrazit libovolný text po zapnutí větráku. Bude jen na Vás, jaký text vložíte do rotoru až půjdete na koncert nebo do parku.
Jestli se rozhodnete hledat dárek v našem internetovém obchodě, tak pro Vás máme dva zajímavé tipy. Pro ženy, manželky, sestry i babičky je jedním z nejlépe hodnocených dárků Perla přání. Tato speciální dárková sada obsahuje konzervu s perlorodkou, klíckový náhrdelník a samozřejmě perlu uvnitř perlorodky. Vlastnoručně vytažená perla z lastury, která může být navždy zavěšena na krku, je nezapomenutelným dárkem. Originálním dárkem pro všechny muže, kromě těch, kteří jsou abstinenty, je Alkoholová pumpa. Nádoba ve tvaru staré benzinové pumpy má funkční pistoli, s kterou se pití oblíbeného alkoholu stane ještě větší zábavou než tomu bylo doposud.