Po právě skončeném světovém šampionátu v hokeji se zraky sportovních fanoušků již ubírají k londýnskému Wembley, ve kterém se 28. května střetnou v rámci finále Ligy mistrů v současnosti dva nejlepší fotbalové týmy – Barcelona a Manchester United.

 

 

U této příležitosti připravil specializovaný internetový obchod FAN-FOTBAL.cz nejen pro příznivce obou velkoklubů speciální kolekci zboží.

Oba kluby se shodou okolností o tomto víkendu dočkaly definitivy v podobě stvrzení zisku mistrovského titulu. Pro Barcelonu se jedná o jedenadvacátý ligový triumf, United mají na svém kontě jen o dvě vítězství méně.

Jednou z novinek na FAN-FOTBAL.cz jsou proto také klubová trika obou klubů oslavující mistrovské titul.

Ať už budete ve finále fandit Barceloně, Manchesteru United či zůstanete nezaujatými diváky, rozhodně vás uspokojí jakýkoliv z téměř 40 produkt z oficiální kolekce Ligy mistrů.

Nejlepším klubem Evropy se ovšem může stát jen jeden z nich. Pokud chcete v boji o "ušatý pohár" podpořit Barcelonu, doporučujeme Vám kromě oficiálního sortimentu Champions League například zakoupení trička z kolekce Core Cotton Barca, klubové polokošile s označením Classic nebo například jedné z mikin Authentic AW77. Nově si můžete také vybírat z dalších více než 40 druhů suvenýrů od tašek a baťohů přes klíčenky a přívěšky až po šály a vlajky.

Fanoušci Rudých ďáblů, jak se fotbalistům Manchesteru United od nepaměti přezdívá, si kromě obdobných suvenýrů můžou pořídit například tričko z kolekce Grand Slam, stylovou mikinu Midlayer či třeba retro bundu, ve které United nastoupili ve finále FA Cupu v roce 1985.

Pojďte si pořídit své vysněné fotbalové zboží tam, kde se to vyplatí, na FAN-FOTBAL.cz!