Patříte mezi oblíbence filmů? Pak jistě víte, že jsou na internetu filmy ke stažení zdarma. V dnešní době je internet plný filmů a filmy ke stažení se tak nachází prakticky na každém kroku. Jestli máte strach, že porušujete nějaké zákony, můžete být víceméně v klidu. Filmy ke stažení zdarma jsou k dispozici legálně, zákon porušil ten, kdo je na internet vložil. Ze zákona je dáno, že filmy ke stažení zdarma je možné beztrestně stahovat, nesmí se však na internet uploadovat.

Je však případ, kterému je třeba se vyhnout a kdy k porušení zákonu již dochází. Zákon porušujete v případě, stahujete-li filmy přes P2P nebo přes Torrenty, pak část, kterou stáhnete, rovnou posíláte ostatním stahujícím a zákon již porušujete. Tomuto způsobů stahování je tedy dobré se vyhnout.

Filmy ke stažení zdarma jsou k dispozici na mnoha místech na internetu, i zde je však nutné vybírat pečlivě, protože si během okamžiku můžete počítač zaneřádit viry. Stránky, kde jsou filmy ke stažení umístěny bývají velmi často zanesené viry, proto je vhodné stahovat filmy jen z osvědčených serverů nebo být alespoň vybaven kvalitním a aktualizovaným antivirem.

Čas od času naleznete skutečně opravdové skvosty. Jako filmy ke stažení lze nalézt staré filmy či seriály, které se již řadu let nevysílaly a které není možné nikde sehnat. A z druhé strany, častou jsou filmy ke stažení zdarma úplné novinky, které unikly ještě před vydáním do kin.