Ferrari dosáhly unikátního postavení na poli italského designu, technologíí a kvality. Brýlové obruby a sluneční brýle Ferrari představily světu to nejlepší z tradice této značky. Ferrari F1 Team nosí brýle firmy Marcolini po celou sérii F1 World Championship. Ferrari Marlboro Team v čele s jezdcem Fernandem Alonsou a ředitelem Gestione Sportiva Stefanem Domenicali jsou hlavními osobnostmi této kampaně.
Vybrané modely brýlí Ferrari FR5065 (sluneční brýle) a FR0069 (dioptrické obruby) tak představují to nejlepší z letošní kolekce Ferrari.
Sluneční brýle dynamických tvarů a uzavřených prohnutí jsou inspirovány automobilovým designem, použití ultralehkých hliníkových materiálů a štítová skla přinášejí komfort svým uživatelům a zaručují maximální ochranu před periferním zářením. Barvenost je v duchu značky, ale široký výběr vždy zohledňuje osobnost zákazníka. Leská černá brýlového rámečku v kombinaci s dotykem červené a dokonalými detaily je doplněna delikátním logem na stranici.
Lehkost materiálů spolu s jejich dokonalými technickými vlastnostmi umožnila designérům unikátní propojení vzhledu s funkčností. Ve znamení vpínajícího koně Vám tak spolu s dalšími autorizovanými prodejci přinášíme ucelenou kolekci brýlí Ferrari pro rok 2011.

Vaše Brýle on-line