Rádi byste si zřídili půjčku? A víte, že existují i alternativní způsoby zřízení, nejen bankovní? V dnešní době existuje mnoho nebankovních společností, které nabízí právě nebankovní půjčky. Jaký je zásadní rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčku? Především v dostupnosti. Banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a tak nabízené produkty rozhodně nejsou přístupné všem. U nebankovních společností je tomu právě naopak, tyto banky si může zřídit téměř každý. Nebankovní společnosti nabízí několik specifických produktů, pojďme si je tedy představit.

Pravděpodobně nejoblíbenější nebankovní produkt vůbec jsou půjčky bez potvrzení o příjmu. Mnoho lidí si půjčku v bance nemůže dovolit z důvodu, že mají příliš nízký příjem. Právě proto tu jsou půjčky bez potvrzení o příjmu, díky kterým si půjčku můžete zřídit i v případě, že jste nezaměstnaní! U půjčky bez potvrzení o příjmu není vyžadován doklad o výši příjmů, můžete být dokonce i bez práce a přesto Vám bude úvěr schválen.

Dalším, taktéž vyhledávaným produktem jsou půjčky bez registru a poplatku. Půjčky bez registru a poplatků se staly taktéž velmi vyhledávanými a zřizují si je ti, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Půjčky bez registru a poplatků jsou primárně určené neplatičům. Jelikož jsou půjčky bez registru a poplatků nabízeny bez poplatku předem, jedná se o půjčku velmi bezpečnou a kvalitní.