Oblečení BE-safe z materiálu s vetkaným kovovým vláknem působí jako neviditelný obranný štít a snižuje rizika tohoto záření na lidské tělo na minimum. Technologie výroby těchto unikátních oděvů pochází z vesmírného programu Shenzhou a použitý materiál a postupy výroby tak splňují nejpřísnější nároky na funkčnost a kvalitu zpracování. Přitom vypadá jako běžná látka, je příjemný na nošení a splňuje i přísná kritéria módní policie.
Oblečení BE-safe má antiradiační efekt, chrání vás i vaše těhotenské bříško proti UV záření a nejen to - tato tkanina s příměsí bambusu a stříbrného vlákna má i dezodorační, antibakteriální a antistatický efekt. Můžete mu naprosto důvěřovat – tento materiál, z něhož jsou šaty BE-safe vyrobeny, byl testován v institutu Space Medical Research Institute of People's Liberation Army's General Armament Department a Shanghai Test Center a bylo prokázáno, že jeho elektromagnetická stínící účinnost je 30-40 dB, která zajistí odstínění více než 98 % elektromagnetických vln.
Z nabídky BE-safe si můžete vybrat těhotenské šaty pro nejkrásnější období vašeho života. Jsou vyráběny pro ženy, které měří 150-170 centimetrů, skrývají postranní zip, hedvábné obroubení a u některých modelů je možná i regulace obvodu.
A aby ani muži nepřišli zkrátka, v nabídce najdou i pánské košile z tohoto materiálu. Více informací získáte na www.be-safe.eu.