Rádi byste si zřídili půjčku v bance? Pak jistě víte, že její získání můžete být velmi náročné, mnohdy až nemožné. Banky mají totiž velmi přísné podmínky pro schvalování půjček a bankovní produkt si tak nemůže dovolit každý. Pokud máte nízký příjem či jste měli v minulosti problémy se splácením, na půjčku v bance můžete rovnou zapomenout. Bankovní instituce se tak snaží ochránit před případnými neplatiči. Jelikož takových, kterých si nemohou dovolit půjčku v bance, je mnoho, existují nebankovní společnosti, které nabízí nebankovní půjčky vhodné právě pro ty, kteří si půjčky v bance nemohou dovolit. U nebankovní společnosti si může zřídit půjčku skoro každý bez jakýchkoli problémů.

Základním nebankovním produktem jsou půjčky bez potvrzení o příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu jsou vhodné pro všechny, kteří si bankovní půjčku nemohou dovolit z důvodu podprůměrného či nulového příjmu. U půjčky bez potvrzení o příjmu můžete být i bez příjmu a bude Vám i přesto schválena! Proto jsou půjčky bez potvrzení o příjmu tak vyhledávaným produktem a je o ně veliký zájem.

Půjčky bez potvrzení o příjmu bývají často současně také půjčky ihned na ruku. Půjčky ihned na ruku se staly vyhledávaným produktem i u těch, kteří si půjčku v bance dovolit mohou, ale potřebují peníze skutečně rychle. Vzhledem ke kontrole mnoha dokladů totiž trvá zřízení půjčky v bance dlouhou dobu, pokud tedy potřebujete peníze skutečně rychle, půjčky ihned na ruku jsou skvělou a prakticky jedinou volbou.