Centrum dřevěných podlah nabízí dřevěné plovoucí podlahy špičkových výrobců a dováží masivní podlahy z exotických i domácích dřevin.Říkáte si dřevo a koupelna? To nejde moc dohromady, v koupelně je přece vlhko a dřevo je na vodu velmi citlivé. Nyní si díky přelomové technologii používané na úpravu povrchu dřeva můžete dopřát dřevěnou podlahu, dřevěnou vanu, dřevěné umyvadlo nebo koupelnový nábytek, který vydrží i pro další generace, s propracovaným líbivým designem a nadstandardní kvalitou. No prostě luxus!

Představte si ten pocit, kdy se jdete koupat, vstoupíte do koupelny, podlaha nestudí, pocítíte příjemný dotek dřeva. Lehnete si do dřevěné vany a můžete tak mít kus přírody přímo ve vaší koupelně. Dřevo bylo vždy hojně využíváno ve všech interiérech, v mnoha kombinacích a variacích a nyní je možné díky nejmodernějším technologiím rozšířit možnosti použití dřeva také na koupelny, což vám umožňuje zažít ten hřejivý pocit z dotyku dřeva.

Dopřejte potěšení svým smyslům a nechte se unést krásou atraktivních dřevěných van a dřevěných umyvadel, která jsou díky svému příjemnému vzhledu, funkčnosti a technologické dokonalosti designerskými skvosty, které se stanou klenotem vaší koupelny.

Objednejte si luxusní dřevěnou vanu, umyvadlo na míru nebo jen krásný dřevěný doplněk do koupelny,můžete se spolehnout na zcela individuální přístup k vašemu interiéru.

Přijďte i vy do Centra dřevěných podlah™ a vneste do vaší koupelny kus přírody, který vás příjemně naladí a dodá vašemu interiéru novou energii.