Každá žena potřebuje na chvilku vypnout a užít si příjemné chvilky. Proč ne s novým vibrátorem? Slastné potěšení ze spousty stimulačních výstupků, sametově hebkého materiálu, vibrací a pulzních programů. Nejdříve se podívejme, jaké se nabízejí typy. Základem je klasický vibrátor.

 

Nemusí odpovídat svým tvarem žádné předloze, takže výrobci mohou nechat upustit uzdu své fantazii. Jedním z takových vibrátorů je například Magic Massager. Často přidávají bonusové stimulační výstupky, speciální masážní válečky na klitoris a spousty dalších vylepšení. Dalším možným tipem je realistický vibrátor, který je velmi podobný pánskému penisu. Po celé své délce i obvodu mají jemné žilkování a špičku tvarovanou do tvar u žaludu. Kromě toho vynikají i extra měkkým materiálem, který se přizpůsobí vašemu tělu. Třetím typem jsou speciální vibrátory na klitoris.

 

Na svém konci mají jemnou a měkkou vibrační plošku s výstupky. V porovnání s ostatními vibrátory jsou naprosto odlišné a ženy si je hned napoprvé zamilují! Ideálním příkladem je vibrátor Layaspot. Nabízí plynulou regulaci vibrací a zároveň i pulzní programy – jedná se o automatické přerušování, zesilování a zeslabování vibrací. Rytmické vibrace jsou základem pořádného orgasmu. Výrobci na sebe samozřejmě nenechali dlouho čekat a spojili dvě velmi oblíbené stimulace dohromady – stimulaci klitorisu a bodu G. Dali tak vzniknout perličkovým vibrátorům.