Směnárna Praha 1 patří do sdružení směnárenských sítí společnosti Huspak exchange Společnost Huspak exchange je řazena mezi prioritní značky v poskytování finančních služeb. Úspěch této společnosti je založen na tom, že se zavázala poskytovat zákazníkům kvalitní a profesionální systém služeb a spolehlivost. Směnárna Praha 1 Zajišťuje prvotřídní servis. Velkou předností společnosti Exchange Praha 1 je nabídka nejvýhodnějších kurzů v Praze, které jsou Vám dostupné na našich stránkách. Neméně významným privilegiem je také strategická poloha našich směnárenských poboček. Nejnavštěvovanější Směnárna Praha 1 se nachází v centru Prahy, v ulici Perlova 10, nedaleko Jungamnova náměstí.

 

Naši směnárnu můžete navštívit po – pa od 8,00 do 19,00 a so - ne od 10,00 do 19,00. Náš odbor ný personál je připraven splnit Vaše požadavky rychle a kvalitně. Nejvýhodnější kurzy měn v centru Prahy a bez poplatků. Směnárny Praha aktualizují svoji nabídku kurzů několikrát za den a snaží se Vám poskytnout profesionální servis. Máme otevřeno každý den a to i včetně víkendů a svátků.

 

Směnárny Praha nabízejí svým klientům profesionální přístup, rychlé jednání a zajímavé kurzy. Směnárny Praha patří a budou patřit mezi jedničky v poskytování finančních služeb. Ve směnárnách Praha si můžete koupit, vyměnit nebo prodat jak zahraniční tak domácí měnu. Například Směnárna Exchange 8 v centru Prahy se od jiných směnáren liší ve více ohledech, než si dokážete představit. Každého pochopitelně především zajímá cena, za kterou peníze prodává či nakupuje. A zde na nás čekalo první příjemné překvapení. Směnárna Exchange 8 neúčtuje – mimo kursu uvedeného na své internetové stránce.