Je mnoho těch, kteří by si rádi zřídili půjčku, jen je odrazuje náročnost a nepřístupnost bankovních produktů. Banky jsou velice opatrné a své klienty si vybírají vskutku pečlivě. Pokud tedy toužíte po půjčce, je velká pravděpodobnost, že si ji ani nebudete moci zřídit – bude Vám zamítnuta. To se stává především v případě, kdy je Váš příjem podprůměrný nebo když jste měli nebo máte problémy se splácením. Hodně lidí si takovou půjčku nemůže dovolit. Z toho důvodu se na trhu objevilo velké množství nebankovních společností, které nabízí nebankovní půjčky pro ty, kterým ty bankovní nevyhovují.

Nebankovní společnosti sklízí veliký úspěch. Je jich u nás nepřeberné množství, takže je určitě z čeho vybírat. Dávejte přednost raději osvědčeným firmám s několikaletou působností u nás, jen tak si budete stoprocentně jisti, že nemůžete být podvedeni. A jaké konkrétní nebankovní produkty tyto firmy nabízí?
Rozhodně nejvyhledávanějším produktem je půjčka bez doložení příjmu. Půjčka bez doložení příjmů je oblíbená u všech, kteří si nemohou dovolit půjčku v bance z důvodu nízkého příjmu. Je známo, že banky mají v tomto ohledu velmi přísné podmínky. Pokud je Váš příjem tedy nepatrně nižší, půjčka v bance Vám bude zamítnuta. Půjčka bez doložení příjmu je vhodná i pro nezaměstnané, jelikož není potřeba žádný doklad o tom, kolik vyděláváte.

Zajímavým a úspěšným produktem se staly půjčky pro ženy na md. Půjčky pro ženy na MD jsou vyhledávány především ze strany svobodných matek, které nemají moc příležitostí k výdělku a nemohou tak uživit sebe ani dítě. Půjčky pro ženy na MD jsou proto vynikající volbou.