Celá soutěž vypukne ve středu 6. července 2011, kdy na internetových stránkách veřejného portálu facebook zveřejníme první soutěžní otázku. Zde se taky můžete dozvědět plno novinek o naší firmě, o všelijakých akcích, slevách nebo nám zde můžete klást dotazy ohledně naší společnosti, na které jste už dlouho chtěli znát odpověď.
Správné odpovědi na soutěžní otázky můžete zasílat na e-mail czechimage@czechimage.cz .

 

Soutěž potrvá až do konce letních prázdnin do středy 31. srpna 2011, poté proběhne slosování výherců. Výhercem se může stát každý, kdo odpoví na všechny 3 otázky správně. Kdo neodpoví na všechny tři otázky, nebo jeho odpovědi budou špatné, nemůže být zařazen do velkého slosování o ceny. Všechny odpovědi na naše otázky naleznete na našich internetových stránkách czechimage.cz, kde za pomocí klikání myši vyhledáte snadno správné řešení.


Jako v každé správné soutěži i my jsme si pro Vás připravili zajímavé výhry. Hlavní výhra je poukaz v hodnotě 2 000 Kč na nákup na našem e-shopu, 2. místo je poukaz v hodnotě 1 000 Kč na nákup na našem e-shopu a 3. místo je poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup na našem e-shopu. Vybírat můžete na několika našich portálech – czechimage.cz, newyear.cz, usbflashdisk.cz, samolepiciblocky.cz, kde Vám nabízíme široké množství produktů, ze kterých si každý vybere podle své chuti. Je to velká šance, jak si můžete splnit svůj tajný sen a vybrat si něco, po čem už dlouho toužíte.
Doufáme, že se naší soutěže zúčastníte a budeme se těšit na Vaši účast.