Vlastníte rodinný dům a rádi by jste využili všech možností, které nabízí vzduchotechnika, tepelná čerpadla nebo dokonce klimatizace? Není nic jednoduššího. Mít ve svém rodinném domku tepelné čerpadlo může a samozřejmě i bude pro nás finančně velmi výhodné. Jen pokud se budeme bavit v oblasti vytápění jsou provozní náklady menší než u druhých možností vytápění.

 

Jeho ovládání je naprosto bezobslužné a automatické, takže jeho oblíbenost čím dál tím více roste. S tepelnými čerpadly se vzduch stává nevyčerpatelným zdrojem energie, protože tepelná čerpadla vzduch-voda dokáží tepelnou energii ze vzduchu přeměnit přímo v teplo pro vytápění vašeho domu. Získáte tak nezávislost na omezených zdrojích fosilních paliv a rostoucích cenách. Se surovinou, kterou budete mít celý život bezplatně k dispozici. V období léta nechce nikdo z nás snášet nepřijatelně vysoké teploty, které máme ve svých domech či kancelářích. Díky klimatizaci si můžeme dopřát v našem bytě nebo kanceláři teploty, které jsou nám příjemné.

 

V posledních letech zažil trh s klimatizacemi obrovský rozmach. Stalo se tak nejen díky tomu, že se klimatizace staly cenově dostupné, ale také díky jejich nižší energetické náročnosti. Tak proč to nevyzkoušet například klimatizace LG.