Není nic hezčího, než vykouzlit úsměv na dětské tváři. Potěšte své děti krásnou hračkou, která je zabaví na hodiny a hodiny a zároveň bude rozvíjet jejich schopnosti. Tvořivost, představivost, manuální zručnost, sebejistota, kreativita a motorické schopnosti jsou příkladem několika z celé řady dovedností, které pomáhají dětem rozvíjet naše výrobky.

Jde o kvalitní a designově velmi vydařené dřevěné vláčkodráhy, které můžete kombinovat nejen mezi sebou navzájem, ale i se všemi podobnými stavebnicemi na trhu. Dřevěné vláčkodráhy také můžete kdykoliv v budoucnu rozšiřovat o další komponenty. V nabídce máme několik kolejových setů včetně vláčků a dalších doplňků. K vaší vláčkodráze si můžete vybrat také velké množství prvků pro rozšíření, jako jsou mosty, tunely, mašinky, vagónky, koleje, autíčka a další doplňky. I díky těmto možnostem jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Vláčkodráhy jsou vyrobeny z kvalitního bukového a borovicového dřeva a byly navrženy speciálně pro malé děti. Vyznačují se vysokou kvalitou, bezpečností a splňují veškerá kritéria a normy EU. Jsou samozřejmě zdravotně nezávadné a netoxické. Stavebnice neobsahují malé části, které by mohly děti vdechnout.

Kompletní nabídku vláčkodrah i příslušenství najdete na stránkách našeho e-shopu www.vlacko-drahy.cz .