Pokud se do takové nepříjemné situace dostanete, víte, co v danou chvíli dělat? Nabízí se vám mnoho alternativ v podobě úvěrů či půjček. Jednou z možností je i Americká hypotéka.

Americká hypotéka je moderní úvěrový produkt, který vám může pomoci překlenout nepříznivou životní situaci. Je nabízena řadou institucí. Mezi nejpřednější poskytovatele lze zařadit banky, kterými jsou Česká spořitelna nebo Hypoteční banka.

Podstatou Americké hypotéky je ručení nemovitostí. V praxi to tedy znamená, že při sjednání hypotéky se musíte zaručit konkrétní nemovitostí, která je ve vašem vlastnictví. Od hodnoty nemovitosti se potom odvíjí výše hypotéky, ta se pohybuje zpravidla někde okolo 70 % hodnoty ručené nemovitosti. Další podmínkou k poskytnutí Americké hypotéky je minimální věk 18 let a schopnost splácet. Dílčí parametry hypotéky, kterými jsou výše jednotlivých splátek nebo doba splatnosti, je možno obvykle nastavit dle vašich možností. Americká hypotéka patří mezi neúčelové půjčky, poskytnuté peníze tedy můžete využít opravdu na cokoliv.