Pokud se vám nějaké oblečení nelíbí, zkrátka si ho nekoupíte, naopak v případě, že vás daný styl opravdu zaujal, určitě po takové módě sáhnete. Během našeho života se setkáváme s nejrůznějšími módními postřehy, některá móda vydrží po dlouhé roky, jiná je zase pouze výstřelkem krátké doby. Při nákupu oblečení hraje zcela jistě zásadní roli i náš subjektivní vkus, styl a pohled na svět.

Přesto se však dá říci, že některé prvky oblečení jsou poptávány mezi velkou, dokonce převážnou částí příslušné skupiny lidí. Tak například samodržící podprsenka a podprsenka bez ramínek. Téměř každá žena má s takovými podprsenkami zcela jistě nějakou zkušenost. Hedvábná halenka se také těší vysoké oblíbenosti prakticky v jakékoliv době. Naproti tomu jsou však i takové oděvy, které jsou aktuální především pro určitý krátký interval. Příkladem mohou být třeba plavky Litex 2011, jedná se o modely plavek, které jsou určeny pro letní měsíce roku 2011. Rozhodně to neznamená, že byste je nemohli využít i v příštích letech, nejvíce „in“ však budou právě letos.

Při nákupu nového oblečení se tedy nezapomínejte řídit kromě vaší vlastní představy i aktuálními módními hity. Budete-li k tomuto přistupovat vyváženě, jistě okouzlíte i vy vaše nejbližší okolí.