V dnešní době je nabídka svatebních šatů ve svatebních salonech skutečně pestrá, ovšem nevěstě nestačí jen pestrost. Chce si svou svatbu a její přípravu užít, a tak hledá místo, kde by se cítila jako princezna a vybírat by si mohla nejen svatební šaty. Navíc nevěsta řeší mnohdy dilema, zda-li si má svatební šaty půjčit nebo rovnou koupit. Svatební salon Havířov nabízí obě dvě možnosti.

 

Mám si svatební šaty půjčit nebo koupit?

Pokud se rozhodnete pro nákup svatebních šatů, získáte jedinečné šaty jen pro Váš velký den a můžete si je uschovat na památku. Samozřejmě musíte počítat s jejich vyšší pořizovací cenou. Naopak půjčení svatebních šatů Vás vyjde finančně lépe, a i když Vám nezůstanou na památku, nemusíte věšet hlavu. Jako vzpomínku na Váš svatební den si můžete pořídit svatební závoj, rukavičky či svatební podvazky. Pokud ovšem trváte na koupi šatů, svatební salon Havířov nabízí na svých webových stránkách výprodej svatebních šatů.

 

 

Doporučujeme Vám navštívit svatební salon Havířov osobně a přesvědčte se o jeho mimořádných kvalitách. V salonů najdete jedinečné svatební šaty, svatební doplňky, ozdoby na auta, pánské obleky, šaty pro družičku, svatební oznámení i snubní prsteny. Starat se o Vás bude milý a profesionální personál. Ve svatebním salonu Žanetka se budete cítit jako opravdová princezna.