Nejenže přispěl k zhuštění konkurenčního prostředí, čímž srazil ceny pojistných produktů na minimum, ale zároveň poskytl prostor pro existenci společností, které mohou nabídnout klientům totožné produkty za ceny ještě nižší.
Na českém trhu je ePojisteni.cz nejvýraznější z nich, díky bezproblémovému a vstřícnému jednání s klienty i díky bezkonkurenčním cenám pojistných produktů. V její nabídce najdete služby všech významných pojišťoven na našem trhu, jen s mnohem výhodnějšími sazbami než u samotných pojišťoven.


Ušetřit tak můžete i bez toho, abyste měnili pojišťovnu nebo produkt, což je jedno z největších „kouzel“ těchto společností, které však není ničím jiným, než minimalizací nákladů a administrativně-pracovní zátěže, kterou dovoluje právě internetové prostředí.


Nemalá úspora finančních zdrojů, kterých má většina obyvatel čím dál méně, čeká na téměř každého, kdo využívá jeden z produktů neživotního pojištění, ať už se jedná o pojištění vozidel, nemovitostí, domácností, pejsků nebo třeba o cestovní pojištění.