Pokud jste rádi takříkajíc v obraze nebo musíte být neustále informováni třeba kvůli práci, doporučujeme Vám „seriózní“ noviny. Bohužel v České republice jako by se po seriózních zprávách slehla zem. Je to dáno nejen malým trhem, ale také zájmem lidí, kteří by si seriózní tisk kupovali či ho vyhledávali online.

 

Alternativou jsou v tomto případě takzvané pop-noviny, které vyplňují prostor mezi bulvárními a seriózními novinami. Mezi ně patří například Hospodářské noviny zaměřující se na ekonomiku a politiku. Ekonomikou se zabývá také analytický a komentářový server Ekonom. Relativně věrohodné informace z domova i ze světa se dozvíte ze serveru IHNED.cz. Přehled toho nejlepšího najdete na serveru Economia. Společnost Economia, a.s. Je uznávaná i zahraničními odborníky. Doporučujeme také zpravodajský portál iDNES, Lidovky a Právo.

 

Je libo pořádnou dávku emocí?

Máte-li rádi skandály, nejnovější drby o českým i zahraničních celebritách a hledáte čtení, která má šťávu, přečtěte si online magazín Aha, Šíp, Super.cz nebo Plebs.cz, který je navíc okořeněný o často hodně nechutné obrázky. Oblíbený bulvární zpravodajský server, který přináší aktuální informace ze světa slavných hvězd, skandálů, kultury, hudby, filmu, polity a dalších téma se nazývá Blesk.

 

Emoce ovšem nemusíte hledat jen v online bulvárních plátcích, ale také na speciálních serverech. Například webové stránky Czechtimes nabízejí rozmanité informace z oblasti cestování, práce v zahraničí, zajímavosti nejen z České republiky, krátké reporty z prestižních společenských akcí či  rozhovory s osobnostmi. Nechybí ani rubrika o autech a nejnovější technice nebo fotografie krásných dívek.

 

Svoje kouzlo mají i reklamní weby

Užitečné informace najdete i na reklamních serverech, zvláště pokud hledáte solidní firmu. Mezi top weby patří například Mčlánky, kde můžete přidat i PR článek zdarma. Samozřejmě si můžete zaplatit i služby profesionálů. Tato forma reklamy je levná a hlavně má úspěch.

 

A samozřejmě nesmíme opomenout servery, na kterých lze levně nakoupit. Mezi úplnou špičku patří Aukro, na kterém můžete nejen nakupovat ale i úspěšně prodávat. Levné značkové zboží nakoupíte na internetových stránkách společnosti Stilago či v různých outletech.

 

Vyhrávejte online

V dnešní době letí profesionální www stránky, které můžete používat jak k soukromým tak i pracovním účelům. Webové stránky s redakčním systémem můžete vyhrát jednoduchým způsobem – stačí, když zveřejníte fotku na dané téma na Facebooku. Více informací najdete zde