Víte, je to zajímavé. V médiích se všude tvrdí, že krize už je za námi a situace se začíná zlepšovat. Mně to tak ale nepřipadá. Pracuji jako účetní v logistické firmě a často se nám stává, že jako zaměstnanci nedostaneme plat. Vedení si zřejmě neuvědomuje, že pokud mají průměrní lidé uživit domácnost, potřebují k tomu nezbytně peníze. Za posledního půl roku nám zaměstnavatel nedal výplatu už třikrát. Jak máme potom přežít do další výplaty?

Nerada si půjčuji peníze, protože mám ráda svoje účty v pořádku. Ovšem v takové situaci nemá člověk na výběr. Když jsme naposledy zase nedostali za svou práci zaplaceno, začali jsme se s manželem zajímat, kdo by nám na přechodnou dobu vypůjčil menší obnos peněz za přijatelný poplatek. Netušila jsem, že je to takový problém, stále kolem sebe slyšíte něco o výhodných půjčkách pro každého, ale jak přijde na věc, najednou se k vám nikdo nehlásí.

Naštěstí jsem potkala známou, která nedávno řešila podobný problém, a ta mi pověděla, kde našli řešení. O půjčku si zažádala u společnosti Mutuo. Dlouho jsme nelenili a poslali jsme žádost o půjčku do Mutuo i my. Téměř okamžitě jsme dostali odpověď, že nám Mutuo půjčku poskytne. Peníze přišly opravdu bleskově, takže náš problém byl vyřešen.

Půjčku jsme splatili v termínu přesně tak, jak bylo předem určeno, žádné skryté výdaje a poplatky nás nečekaly. Vše bylo naprosto jasné a transparentní. Na korektní jednání ze strany Mutuo s.r.o. si nemohu stěžovat.

Pokud se někdy i vy dostanete do náhlé finanční krize a budete potřebovat peníze okamžitě, nezoufejte a obraťte se na Mutuo s.r.o. a máte je mít!