Mnozí jistě víte, že získat úvěr v bance je skutečně nadlidský úkon. Banky mají příliš přísné podmínky pro schvalování úvěrů, půjčku si tak nemůže zřídit jen tak někdo. Pokud chcete půjčku v bance, Váš příjem musí být na dostatečně vysoké úrovni a v registru dlužníků nesmíte mít žádný záznam. Navíc, čím nižší Váš příjem je, tím menší je i Vaše bonita a větší úroky v bance, proto také mohou být bankovní půjčky skutečně nevýhodné. Pokud toužíte po zřízení úvěru a banky Vám to neumožní, řešením jsou nebankovní společnosti.

V dnešní době je trh plný těchto společností, mnohé z nich jsou skutečně kvalitní a výběrem některé z nich nic nezkazíte. Mnohé společnosti mají dobré jméno, jsou na trhu dlouho a nabízí produkty srovnatelné s těmi bankovními. Volbou půjčky od této společnosti bát nemusíte. A jaké jsou k dispozici konkrétní produkty?
Mezi jednoznačně nejoblíbenější a nejvyhledávanější produkty patří nebankovní půjčky bez registru a zástavy. Mnoho lidí si totiž nemůže dovolit půjčku v bance z důvodu, že měli v minulosti problémy se splácením a octli se tak v registru dlužníků. Problém je v tom, že z registru dlužníků není možné se dostat. Pokud jste tedy měli problémy se splácením před mnoha lety, zřízení bankovní půjčky nebude možné. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou poté ideální volbou.

Pokud je Váš příjem nízký, jistě Vás zaujmou půjčky pro nezaměstnané. Tyto úvěry jsou bez jakýchkoli problémů zřízeny i těm, jejich příjem je podprůměrný či velmi nízký. Půjčky pro nezaměstnané jsou tak vhodné i pro lidi bez práce, studenty, žena na mateřské dovolené či důchodce.