Již jste vzdali boj o kvalitní úvěr, protože Váš pravidelný příjem je nízký a všechny banky Vám žádost o půjčku vždy zamítnou? Existuje řešení. Jistě víte, že banky mají velmi přísné podmínky pro schvalování půjček, jelikož chtějí minimalizovat možnost případného nesplácení. Tuto problematiku řeší preventivně právě tím, že Vám úvěr zamítnou. Naštěstí existuje celá řada nebankovních společností, které nabízí úvěry i těm, kteří si je v bance dovolit nemohou.

Určitě se teď ptáte, zda je zřízení od takových společností bezpečné. Pokud se rozhodnete o produkt od renomované společnosti, která působí na trhu řadu let a má spoustu klientů, nic se stát nemůže. A takových společností je u nás celá řada. Nebankovní společnosti jsou u nás velmi oblíbené, protože nabízené produkty jsou na velmi vysoké úrovni a jsou přitom přístupné téměř každému. Pokud Vám tedy byl v bance úvěr zamítnut z důvodu nízkého příjmu, pak jednoduchým a kvalitním řešením je právě volba produktu od jedné z mnoha nebankovních společností. A jaké sou tedy nabízeny konkrétní produkty?

Produkt se nazývá půjčka bez doložení příjmů a je vhodný právě pro ty, kteří si nemohou úvěr dovolit v bance. Půjčka bez doložení příjmů přináší jedinečnou možnost zřízení půjčky i těm, kteří by si ji za normálních okolností nemohli dovolit.

Tyto půjčky se také označují jako půjčky pro nezaměstnané. Je to z důvodu, že si je mohou zřídit i ti, kteří mají zcela nulový příjem. Půjčky pro nezaměstnané jsou jednoznačně nejvyhledávanějším nebankovním produktem a jsou oblíbené i u studentů, důchodců či žen na MD.