Chovatelské potřeby petmania jsou velmi obohacené o mnoho produktů, které jsou k nalezení na našich internetových stránkách. Máme zde také novinku a tím jsou jména na obojky. Cena se pohybuje od jednoho písmenka. Obojek se stane hned originálním a napomůže to lepší komunikaci s pejskem, když se vám zatoulá. Nyní vás také seznámíme s botičkami pro pejsky. Jsou z kvalitního materiálu a odolávají také běhu po asfaltové silnici. Jsou vypodloženy tak, aby sedli i na tu nejmenší tlapičku a nikde nevadili pejskovi v chůzi či běhu.

 

Botičky jsou čistě z chránícího hlediska a výhodu to má takovou, že když vám domů přijde pejsek celý od bláta, nemusíte mít strach ze špinavého koberce či koupelny. Věříme, že si zde určitě vyberete a budete spokojení tak, jako vaši domácí mazlíčci. Chovatelské potřeby petmania jsou tu jen a jen pro vás! Navštivte náš internetový obchod a už si stačí jen objednat! Těšíme se nás a na vaši první objednávku. Odměna za naše služby od vás je doporučení dále. Čím více zákazníků, tím více novinek a výběru! Můžete zde nalézt také hračky pro hyperaktivní pejsky a to jsou zejména létací talíře, kruhy nebo různé velikosti míčků.

 

Nezapomínáme ale také na kočky, které si zde můžou také nalézt širokou škálu hraček. Na našich internetových stránkách je opravdu široké množství produktů, šitých na míru přesně vašim mazlíčkům. Chovatelské potřeby petmania obsahují košíky na zvířátka, spací pelíšky, vodítka, hřebeny, hračky...opravdu vše na co si jen vzpomenete. Nyní také máme veškeré velikosti oblečků pro pejsky. Oblečky jsou nedílnou součástí každého pejska do mrazivého počasí. Jsou z nejkvalitnějších materiálů, s mnoha vrstvami a jso u přizpůsobené tak, aby žádnému pejskovi nikde nevadily a nepřekáželi.