Naše služby Vám vyřeší všechny problémy s umístěním sídla v Praze. Oprostíme Vás od starostí s došlou poštou. Náš sofistikovaný informační systém Vám zajistí přehled a okamžitou informovanost. Sídlo firmy a korespondenční adresa v Praze.

Určitě jste viděli nabídky za tisíce korun ročně a k tomu „výhodné balíčky“ servisu se službami, které vůbec nepotřebujete. Smlouvy s textem, na který si musíte brát lupu v případě, že si jich všimnete. Placení poplatků za služby, které by měly být samozřejmostí. Nyní je všemu konec. Představte si službu, která je přesně podle Vás bez zbytečností a nadlimitního placení.

Proč mít sídlo firmy u nás v Praze?

Bezkonkurenční cena, nejsme nenasytní, nemáme v kancelářích kožené sedáčky a porcelánový servis na podávání kávy. Děláme to, co nás baví a platba za pomoc firmám je až to poslední co nás zajímá.


Informace o příchozí poště ihned zdarma, potřebujete ihned nascanovat příchozí poštu zdarma. S námi nemáte žádné limity příchozí pošty. Dojde jedena nebo tisíc dopisů taktéž Zdarma. Ve spolupráci s námi si budete připadat jako byste seděli přímo v kanceláři u nás. Žádné starosti, profesionalita, informovanost a spokojenost jsou vlastnosti naší společnosti.

Služby sídla firmy v Praze pro Vás, bez nesmyslných balíčků

Naše služby jsou plnohodnotné, u nás zákazník platí pouze to, co využívá. Konkurenční nadstandardní placené služby jsou u nás běžné a zdarma. S námi máte vždy informace ihned. Každý víme, jak může být pošta důležitá a informace o jejím přijetí musí být expresní což je samozřejmost. Není to luxus, za který byste měli platit.
Získejte sídlo firmy v Praze v akci ještě dnes.