současné době se stále více rodin i jednotlivců potýká s napjatým domácím rozpočtem, a proto jsou ve vyhledávačích každým dnem stále častěji vyhledávána slova jako sms půjčka, krátkodobá půjčka nebo peníze do výplaty ihned.

Společnost Mutuo s.r.o. byla založena s cílem doplnit na trhu půjček další možnosti. Mutuo se maximálně snaží vyhovět většině žadatelů, ale zároveň jako jediná společnost na trhu také výše půjček reguluje dle příjmu. Nutno přiznat, že nepůjčíme každému, abychom svojí půjčkou nepřivodili žadateli více problémů než užitku. Stává se běžně, že žena se třemi dětmi bydlící v podnájmu s příjmem 11 000 Kč od nás požaduje půjčku! V takovém případě samozřejmě posloužit nemůžeme, protože bychom její situaci nepomohli.

Oproti konkurenci Mutuo investuje veškeré prostředky ihned zpět do firmy a vybavení. Tím usiluje o další zkvalitnění svých služeb. Výhodou oproti konkurenci jsou také mírnější termíny pro vrácení půjčené částky. U Mutuo totiž nemusíte za nedodržení termínu splatnosti o jediný den hned platit tisíce navíc. Mutuo je značně benevolentnější, klient u nás naopak dostává pokaždé navíc další 2 dny.

Chcete být stále informováni o splatnosti své půjčky u Mutuo? To je samozřejmost, průběžně zasíláme několik informačních SMS a e-mailů. Společnost Mutuo hraje zcela fér, důkazem toho je, že na internetu nenajdete na Mutuo žádný negativní komentář. Pokud se i stav vašeho účtu někdy blíží k nule, neotálejte a zařiďte si u stabilní a spolehlivé společnosti Mutuo s.r.o. rychlou půjčku.