I když většina z nás má ráda léto a letní dovolené v zahraničí u moře, tak samozřejmě existuje i mnoho z nás, ale již méně, kteří milují zimní dovolenou. Ať už myslíme na dovolenou dlouhou nebo jen napříkladn v zimním období víkendové lyžování je jasné, že už nyní by jsme mohli koutkem oka sledovat místa, kde si odpočineme právě v zimních období. Pokud se rozhodnete pro české hory tak to mohou být například Jeseníky, Krkonoše nebo Beskydy. A proč nevyzkoušet právě Jeseníky.

 

Stačí si najít vhodný skiareál a zajistit si ubytování v jeseníku a vaší dovolené nestojí nic v cestě. Pokud si chcete vybírat své ubytování v Jeseníkách podle vlastních parametrů, tak nejjednodušší metodou je čerpání informací pr ostřednictvím internetu, kde si můžeme najít recenze. I pro vás může být zimní dovolená jeseníky. Dobrým tipem může být například skiareál Kouty, které se nachází v chráněné krajinné oblasti Jeseníky, obci Loučná nad Desnou, místní části Kouty nad Desnou umístěné v 1100m n.m.

 

Skiareál Vám nabídne čtyři sjezdovky z nichž dvě mají délku přes 2 kilometry. Také už přemýšlíte, že zimní dovolená Jeseníky je pro Vás tím pravým? Tak neváhejte a přijeďte se k nám podívat a užít si perfektního lyžování. V našem skiareálu Kouty se nachází také snowpark.