Home Credit a půjčky

Zeptáte-li se lidí na nebankovní společnost, která poskytuje půjčky a další finanční produkty, mohou vám jmenovat různé firmy působící na českém trhu. Nejčastěji budou pravděpodobně zmiňovat Home Credit. Je u nás nejznámější společností a působí tu od roku 1997. Je členem jedné z nejsilnějších finančních skupin. Nepůsobí jen u nás. Setkáte se s ní také v Evropě a Asii. Home Credit se zaměřuje na poskytování spotřebitelského financování, leasingy, kreditní karty, účelové a neúčelové úvěry, atd.

Nejoblíbenějším produktem jsou výhodné půjčky od Home Credit, které si můžete vzít do výše 150 000 Kč bez ručitele. Nemusíte ani zastavovat majetek. Půjčky mají ještě další četné výhody.Budete mít záruku známé a seriózní firmy, která má dlouhou tradici a mnoho spokojených zákazníků.

Oceníte samozřejmě i fakt, že nic neplatíte za vyřízení půjčky, ale ani za její předčasné splacení. Pokud máte strach, že se dostanete do finančních potíží a nebude schopni půjčku splácet, nechte se pojistit proti neschopnosti splácet. Také si ve smlouvě můžete nastavit možnost změny výše splátek podle vaší finanční situace.

Půjčky online Home Credit jsou také velmi pohodlné. Nemusíte kvůli nim chodit na pobočku. Uzavřete je prostřednictvím jednoduchého online formuláře, který vám zabere jen malou chvilku. Během několika minut máte žádost odeslanou. Pak už jen čekáte, až se s vámi spojí obchodní zástupce, který půjčky v co nejkratším možným termínu vyřídí.