Letošní plavky září všemi barvami. In jsou zvířecí motivy, pro tento rok především divoký gepard a elegantní zebra, použité na celých dílech nebo pouze v datailech na lemech a šňůrkách. Nepřehlédnutelná budete v plavkách metalických barev. Sexy a sebejistě působí na pohled jakoby kožený materiál v kombinaci s tmavými barvami. Pocit skutečného luxusu Vám bude dopřán v plavkách zdobených barevnými kamínky. Dalším trendem je maskáčové provedení. Nemusíte se však obávat klasického army stylu, přednost má luxusnější ležérní provedení.

Mezi střihy vybírejte podle typu své postavy mezi klasickými bikinami, k nimž zůstává největším hitem podprsenka s push-up efektem, tankinami nebo plavkami jednodílnými.

 

Patrně největším hitem poslední kolekce plavek Victoria's Secret je push-up podprsenka Miraculous  známá z nabídky spodního prádla.Střih vychází z klasických trojúhelníčků, ty jsou však vystuženy širším nepohyblivým lemem kolem hrudníku, jsou větší a vpodstatě plynule přecházejí až ke krku.Díky speciální výstuži budou Vaše prsa vypadat až o dvě čísla větší a pevnější. A která žena si ráda občas nepopíchne sebevědomí, zvlášť když jde o tak odhalující oděv, jakým je plážová móda?

 

Kromě Miraculous vyrábí Victoria\'s Secret i další podprsenky, různé oblečení, plavky a i push-up plavky se stejnou výztuží, jakou mají podprsenky Miraculous.