S kreditní kartou budete flexibilnější a nepotřebujete úspory.

Kreditní karty

Kreditní karty mají své příznivce i odpůrce. Obecně jsou kreditní karty velmi výhodné. Nevyhovují jen těm, kteří překročí dobu bezúročného placení. Pokud si ji pohlídáte, jde o nejlevnější úvěr na trhu.

Umožňujeme vám nejen efektivně nakupovat jakékoliv zboží v obchodech, ale můžete s ní platit i přes internet a také se vám bude hodit v zahraničí. Díky ní nebudete muset měnit peníze. Zaplatíte zkrátka svou kreditní kartou. Ušetřete si na dovolené starosti.

Jaké kreditní karty využít?

Rozhodli jste se i vy, že si pořídíte kreditní kartu? Máte široké možnosti výběru. Nabízí je mnoho bankovních i nebankovních společnosti.
Oblíbeným produktem jsou kreditní karty od GE Money Bank. Nabízí vám mnoho výhod a bonusů. Bezúročné období je tu až 50 dní a čerpat můžete do částky 300 000 Kč. Něco se vám líbí či něco potřebujete do domácnosti? Nemusíte čekat na výplatu. Kreditní karta vám umožní koupit si to hned.

Neméně oblíbené jsou i kreditní karty od City Bank. U nich je bezúročné období po dobu 55 dní. A do jaké částky můžete jít? Je flexibilní. Záleží na vašem čistém příjmu. Lze čerpat částku do čtyřnásobku vašeho čistého příjmu. Využijte i vy pohodlnosti kreditních karet.