Přemýšlíte o novém plotu kolem vašeho domu? Existuje mnoho druhů oplocení, ze kterých si můžete vybírat. Vaše volba bezpochyby závisí na několika faktorech. Jedním z nich je materiál plotu, dále tvar a výška, konstrukce, barva a v neposlední řadě také cena. Máte-li zájem o okrasný kvalitní plot s dlouhou životností, mrkněte na www.betonoveploty.net a pořiďte si betonový plot.

Betonové ploty jsou nenáročné na údržbu a mají velmi dlouhou životnost. Betonový plot se velmi jednoduše sestavuje, je kompletně rozebíratelný a navzdory materiálu je esteticky velmi působivý. Plot je sestaven z koncových a průběžných sloupků, mezi které jsou vsunuty betonové desky. Každý plotový dílec je vysoký 50 cm, jejich skládáním na sebe dosáhnete požadované výšky výsledného plotu.

Základní barvou betonového plotu je barva betonu - šedá. Pokud chcete zbarvení plotu sladit s odstínem domu, můžete betonový plot jednoduše natřít fasádní barvou. Tím dosáhnete maximální harmonie domu a plotu. Novinkou v sortimentu betonových plotů je plot v barvě pískovce.

Nemáte-li čas či dostatek zkušeností, abyste plot stavěli sami, nechte si ho postavit od profesionálů. Betonoveploty.net vám nabízí kompletní servis od prodeje až po montáž, zkrátka dostanete betonový plot na klíč. Kvalita betonového plotu je zaručena certifikovaným betonem stálého složení, ze kterého je plot vyroben. Díky tomu je betonové oplocení odolné vůči dešti, sněhu, mrazu, zkrátka všem povětrnostním vlivům a životnost takového plotu dosahuje až několik desítek let. Zaujal vás betonový plot? Pořiďte si ho i vy!