Zabýváte se stavební činností? Chcete zvýšit počet zakázek, ale nevíte, jak na to? Poradíme vám! Přidejte se i vy a prezentujte se na stavebním poptávkovém portálu NiceOne.cz.

Portál NiceOne umožňuje zadávat poptávky různých stavebních činností a dle požadavků potom oslovuje stavební firmy pro realizaci poptávky. Potažmo tak za vás získává nové zákazníky, jde tedy o výhodnou podporu marketingu.

Co vám registrace do NiceOne přinese? Na NiceOne.cz je k dispozici velké množství různých kategorií, takže si můžete vybrat takovou, která nejlépe vystihuje vaši činnost. Na základě vaší registrace vám budou zasílány poptávky spadající právě do vaší kategorie.

Bojíte se, že ve vaší kategorii bude příliš velká konkurence na to, abyste se prosadili právě vy? Nemusíte se obávat, NiceOne vám garantuje, že o zakázce bude informovat maximálně 10 firem. Velkou výhodou portálu NiceOne je, že firmy informuje pouze o nových poptávkách, nestane se vám, že byste kontaktovali zadavatele poptávky a obdrželi odpověď, že poptávka již dávno není aktuální.

Zaregistrovat se můžete na 6 nebo 12 měsíců, můžete si vybrat jeden prioritní obor, ve kterém tak obsadíte jednu pozici z deseti pro daný kraj, obor a skupinu poptávek. Ostatní obory, skupiny a kraje si můžete vybrat zdarma a to sekundárně do doby než budou vyprodány.

Pro propagaci vaší firmy na internetu představuje stavební poptávkový portál NiceOne.cz skvělou příležitost. Neváhejte, chyťte ji za pačesy a využijte ji. S podporou NiceOne nebudete vědět, kam dřív skočit.