Chcete si také rychle a snadno půjčit? Obraťte se na významného nebankovního poskytovatele, kterým je Home Credit.

Home Credit a půjčky

V České republice působí různé nebankovní subjekty. Ne všechny jsou však seriózní. Skrývají se mezi nimi i podvodné firmy, které vám nejenže peníze nepůjčí, ale ještě vás o ně připraví.
Proto je dobré obrátit se na společnost, kterou dobře znáte. Jednou z nich je Home Credit. Tato firma je nadnárodní. Působí ve více zemích Evropy i Asie. U nás své služby poskytuje od roku 1997.


Mezi klienty jsou oblíbené tyto produkty: prodej na splátky, účelové a neúčelové úvěry, kreditní karty atd.
Nejvíce rozšířené jsou výhodné online půjčky od Home Credit. V rámci tohoto produktu si můžete půjčit od 20 000 do 150 000 Kč. Jde o bezúčelovou půjčku, takže peníze můžete použít na cokoliv. Nepotřebujete ani ručitele a nemusíte ručit svým majetkem.


Bojíte si vzít půjčku, protože máte strach, že byste ji nemohli splácet? Můžete si ve smlouvě nastavit možnost splácení podle finanční situace. Také je možné se pojistit proti neschopnosti splácet.
Rozhodli jste se uzavřít Home Credit půjčku? Stačí jen vyplnit jednoduchý online formulář. Zabere vám to jen několik minut. O nic víc se starat nemusíte. Během krátké doby se vám ozve obchodní zástupce a vše s vámi projedná.