Stylové ubytování nabízí hotel Hubert. V hotelu Hubert v Jeseníkách si můžete dopřát rekreační i rekondiční pobyt či uspořádat hromadnou akci. Ubytování Jeseníky je nutné zajistit předem na základě online rezervace pomocí kontaktního formuláře, telefonicky nebo ústní formou.

Svatební akce v krásné přírodě Jeseníků

V hotelu Hubert (Ubytování Jeseníky) jsou vyhraněné prostory pro pořádání hromadných akcí. Velkou oblibu si zde našly svatební akce. Hosté zaručeně ocení malebnost zdejší krajiny a přívětivost tamních obyvatel. V hotelu je možné uspořádat také rodinné nebo firemní oslavy a další.

 

Výhodou ubytování v hotelu Hubert je jeho snadná přístupnost. Dostanete se zde bez problémů autem, autobusem i vlakem. Popis trasy najdete na webových stránkách hotelu Hubert nebo stačí zavolat. Majitel či zaměstnanci hotelu Vás nasměrují.

Přijeďte v létě i v zimě, hotel Hubert, Ubytování Jeseníky

Okolí Karlovic nabízí celou řadu možností jak trávit svůj volný čas. Během letních dnů se můžete vydat do malebné přírody Jeseníků či provozovat cykloturistiku. V zimních měsících si nezapomeňte přibalit lyže nebo běžky. Lyžařské vleky s nočním osvětlením a umělým zasněžováním najdete ve Vrbně pod Pradědem pouhé čtyři kilometry od Karlovic. K dispozici jsou i další lyžařská střediska: Ludvíkov (cca 7 km), Ovčárna – Praděd (cca 14 km) a Karlov – Malá Morávka (cca 20 km).

Lázně Karlova Studánka, Jeseníky

Budete-li v Karlovicích, udělejte si výlet do Karlovy Studánky a nadýchejte se ovzduší s nejvyšší čistotou. Lázeňské městečko si Vás podmaní svou atmosférou. Nachází se zde venkovní geologická expozice kamenů s tři sta čtyřiceti exponáty, které dokumentují geologický vývoj celého Jesenicka na jednom místě a umělý vodopád. V části obce nazvané Hubertov stojí lovecký zámeček tehdejších majitelů panství.

 

Zdejší prameny mají vysoký podíl oxidu uhličitého díky rašeliništím. V lázních se léčí onkologické nemoci, vysoký krevní tlak, onemocnění cév, pohybové nemoci i dýchací cesty. Pokud budete chtít léčivé prameny ochutnat, zajděte si do Pitného pavilonu, kde je Vilémům pramen nebo do Libušina domu.

 

Ubytování Jeseníky, Hotel Jeseníky