V případě zabezpečení bytu je situace o něco jednodušší, protože většina bytů v České republice má pouze jedny vchodové dveře. Právě vchodové dveře jsou při zabezpečení bytu klíčové. Jak by měly bezpečností dveře vypadat. Naše firma dodává bezpečnostní dveře s vícebodovým uzamykáním, které jsou osazeny bezpečnostní cylindrickou vložkou s certifikátem pro čtvrtou bezpečnostní třídu podle normy ČSN 1627 od akreditované zkušebny (Trezor Test, Strojírenský zkušební ústav).

 

Neméně důležité je také bezpečnostní kování. Máte-li klasické vstupní dveře s bezpečnostním kováním, doporučujeme Vám doplnit stávající zámek ještě o přídavný zámek, který plní současně i funkci bezpečnostního řetízku. Pokud si na svém bezpečí opravdu zakládáte, neváhejte a připlatit si za cylindrickou vložku. Možností je velká spousta. V případě zájmu Vám bezplatně poradíme.

 

Hodláte-li zabezpečit Váš rodinný dům, je třeba zabezpečit veškeré pláště domu. Při zabezpečení rodinného domu se nemůžete soustředit jen na hlavní vchod. Neméně důležité je zabezpečení garáže, zabezpečení zahrady, zabezpečení oken a pozornost si zaslouží také spojovací dveře domu s garáží a další. Pokud zabezpečujete více věcí najednou, je pro Vás důležitá jednoduchá manipulace. Naše firma nabízí nejnovější uzamykací systémy s hierarchickým uspořádáním přístupových práv, a tak si nemusíte dělat starosti se složitým ovládáním. Jediným klíčem odemknete branku, hlavní vchod do domu i garáž. Svěříte-li klíč Vašemu dítěte, můžete klíč nastavit takovým způsobem, že si odemkna například jen branku a hlavní vchod. Systém je navíc možné rozšiřovat a nastavit podle Vašich požadavků.

 

Trezory

 

V případě Vašeho zájmu o zabezpečení bytu, rodinného domu či jiné objektu, nás neváhejte kontaktovat. Veškeré kontakty a zajímavé informace se dozvíte na oficiálních webových stránkách Oivancic.cz. V nabídce naší firmy najdete bezpečnostní dveře, mechanické systémy, trezory, hákové zámky i doplňkové zboží jako například schránky na klíče či bezpečnostní kasičku na peníze.