Toto skutečně jsou ty hledané odpovědi, vycházející ze základních pravd – odpovědi, které jste hledali, odpovědi, které fungují.  Zlepšete svůj život pomocí knihy Scientologiezáklady myšlení od amerického spisovatele L. Ron Hubbarda, která se snadno čte a předkládá základní pravdy o životě a myšlení. Žádná taková znalost nikdy dříve neexistovala a žádné podobné výsledky nebyly nikdy předtím tak dosažitelné jako ty, kterých bylo docíleno použitím těchto vědomostí.
Vybaven touto knihou samotnou může člověk zázračně zlepšovat zdraví, schopnosti a inteligenci lidí. Je o tom, jak funguje život. Je o tom, jak změnit muže, ženy a děti k lepšímu a dosáhnout větší osobní svobody.
Co napsali po přečtení knihy "Základy myšlení" čtenáři:


Dalo mi to nový pohled na život, na to, jak ho vnímat více jako hru, jak se dostat do role pozorovatele a být schopen řešit problémy na základě racionální úvahy bez negativních emocí a špatných pocitů. A potom celkově být v životě více v pohodě a větší příčinou.

M.Ž

S touto knihou se nebudete jednoduše učit – objevíte tyto principy sami pro sebe. Protože toto je Scientologie – vědění o vás.