O kalkulačce povinného ručení

Povinné ručení kalkulačka je oblíbený nástroj, díky kterému během malé chvilky zjistíte, které povinné ručení je přímo pro vás nejvhodnější. Stačí zadat několik základních parametrů a během několika vteřin máte spolehlivou a naprosto objektivní odpověď v podobě přehledné tabulky, ve které jsou seřazené dostupné nabídky od té nejlevnější. Tu, kterou si vyberete, si můžete hned sjednat online způsobem. Tím ušetříte mnohé finanční prostředky. Většina pojišťoven nabízí výraznou slevu za sjednání povinného ručení online cestou.

Povinné ručení ČSOB

ČSOB je významnou tuzemskou finanční institucí, která byla založená roku 1964 jako státní podnik. Později byla privatizovaná a v roce 2000 převzala banku IPB. Společnost nabízí kompletní pojistné služby pro soukromé osoby, firmy i organizace.
Povinné ručení ČSOB je velmi oblíbeným produktem, který si můžete sjednat ve třech variantách. Liší se podle služeb a limitů plnění.
Povinné ručení ČSOB má mnoho výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří: 10% sleva za sjednání online, maximální bonus pro řidiče s osmi lety a delší řidičskou zkušeností, rozsáhlá doplňková připojištění. Oceníte i to, že v případě autonehody pojišťovna vše vyřídí za vás.