Hostesky vás zbaví všech obav, protože vám zajistí krásné reprezentativní hostesky, promotéry či brigádníky, kteří promění jakoukoliv akci v dokonalý event a postarají se o spokojenost všech. Premiéra, promotion, ochutnávka, večírek tak dozajista zaujmou a žádný zúčastněný na ně nezapomene, pokud se na nich podílí vybrané, krásné a proškolené hostesky. Elesté hostesky zajistí všechny činnosti které akce vyžaduje. Budou se stále usmívat, komunikovat a zajišťovat dobrou náladu všech na místě. Nejenom protože jsou schopné a inteligentní, ale protože ovládají cizí jazyky, vedle angličtiny a němčiny často např. francouzštinu a španělštinu. Zkrátka jsou k dispozici a nápomocné v každém okamžiku.


Agentura neustále nabírá další schopné pracovníky. Posilujeme tak náš tým a rozšiřujeme databázi. Tím se kvalita hostesingu stále zvyšuje. Neznamená to tedy, že by množství lidí v systému bylo na úkor poskytované kvality. Právě naopak se tak výtečnost stále navyšuje a hostesky si vzájemně předávají schopnosti. Promotéři, brigádníci a hostesky jsou školeni ve vystupování, stylingu a komunikaci. Nezůstanou stranou ani informace o tematech při všech příležitostech.


Neméně důležitou součásti poskytovaných služeb je oblečení. Hostesky mohou být ve společenských šatech, kostýmů, high fashion či sportovně. Spolupracující návrháři je mohou obléknout do stylu dle vašich specifických potřeb. Styling zase zajistí, že budou hostesky skvěle nalíčené, učesané, zkrátka dokonale vypadající.
Pokud máte zájem o naše hostesky, kontaktujte Elesté.cz s.r.o., v ulici Botičská číslo 4, v Praze 2. Hostesky vám budou exkluzivně nápomocny.