Okrasné zahrady na klíč

Zahradnictví FLOS pro Vás zajistí kompletní okrasnou zahradu na klíč, od návrhu v 3D provedení až po samotnou realizaci okrasné zahrady. Samozřejmostí je konzultace na vaší zahradě.

Využijte služby zahradních architektů zahradnictví FLOS a nechte si zahradu navrhnout pomocí specializovaného softwaru. Součástí vypracovaného architektonického návrhu je také osazovací plán a 3D modelace návrhu v různých ročních obdobích.

Pokud byste se však rozhodli raději okrasnou zahradu zrealizovat sami, naleznete v zahradnictví FLOS rostliny za zvýhodněnou cenu a mnoho dalších služeb pro vytvoření Vaší zahrady snů.

Další služby zahradnictví FLOS

Kromě návrhu a realizace okrasných zahrad na klíč se zahradnictví FLOS Praha zabývá také zajištěním celé řady služeb v oblasti zahradnictví. Mezi tyto služby patří především prodej rostlin, které naleznete přehledně uspořádané v katalogu rostlin.

Trávníkové koberce, okrasná jezírka a další

Zajistí pro Vás také kvalitní a upravený okrasný trávník, který můžete mít během několika hodin pomocí trávníkového koberce. Tento trávník pak může ohraničovat krásná zámková dlažba, kterou zahradnictví FLOS zajišťuje, jak při realizaci zahrad, tak i pro celé parky, které v mnoha případech zdobí také okrasná či koupací jezírka od zahradnictví FLOS.