Nyní se nově představí jako prodejce na 8. ročníku Biodožínek, které se konají v neděli 11. září 2011 v Nenačovicích u Berouna. Letošní 8. ročník se stejně jako ty předchozí, uskuteční v ekocentru Country Life od 10:00 do 17:00. Milovníci bio i fairtrade certifikovaných čajů si zaručeně přijdou na své, protože společnost Fair Bio Čaje bude ve svém Clipper stánku nabízet daleko větší spektrum čajů značky Clipper Teas než obvykle.

 

Zároveň bude samozřejmě možné některé z produktů ochutnat. „Trhy jsou pro nás jedinečná příležitost, jak seznámit návštěvníky trhů a zájemce o bioprodukty se značkou Clipper Teas, a zároveň se také osobně setkat s lidmi, kteří mají zájem o kvalitní výrobky. Kromě toho se snažíme našim zákazníkům objasnit koncept fungování tzv. „spravedlivého obchodu“ a pomoci jim se zorientovat mezi nabízenými bio a fairtrade produkty,“ říká Ing. Miloš Hyka, majitel společnosti.
Obecně je na základě těchto certifikátů všem spotřebitelům zaručeno, že výrobky splňují stanovené sociální, ekologické a ekonomické požadavky spravedlivého obchodu, a tak spotřebitelé mají navíc i jistotu, že při výrobě nedošlo ke zneužití dětské práce, a že byly dodrženy přísné předpisy ohledně kvality produktu a daného pracovního prostředí.

Pro aktuální informace o účasti na trzích a různých akcích sledujte stránky na Facebooku: http://www.facebook.com/FairBioCaje a měsíčník Kliprovník na webových stránkách: http://www.fair-bio-caje.cz/newsletter/.
Video z trhu na Zličíně je k dispozici k vidění na YouTube: http://www.youtube.com/user/czclipper.