Jistě jste už slyšeli o webových prezentacích, kde si můžete pořídit tričko či jiný produkt s originálním potiskem od různých designerů nebo si nechat natisknout motiv vlastní. Nabídka je lákavá zejména pro ty, kteří jsou znuděni všedností zboží, které je běžně k dostání, a chtějí se odlišovat.

Být originální je poslední dobou čím dál těžší, nejjednodušší cestou je zapojit vlastní představivost a popustit uzdu své kreativitě. Zkuste omrknout www.of.cz. Najdete zde kreativní portál pro tvorbu nejen triček ale také spousty různých dárkových předmětů pod záštitou společnosti Lemicom s.r.o.

Máte nápady? Baví vás grafika a jde vám to? Napadlo vás už někdy, že by vám za vaše nápady mohl někdo platit? Pokud máte dostatek kuráže a nebojíte se jít s vašimi nápady na trh, můžete se přidat do partnerského programu společnosti Lemicom pro nadané designery. Vaše originální designerské kousky můžete prostřednictvím on-line rozhraní na stránkách www.of.cz nahrát a prodávat. Víte, co je na tom nejlepší? Lemicom jako jediný na trhu umožňuje, abyste si jako grafik sami určili výši autorského honoráře za každý prodaný motiv! Již nemusíte váhat, prostě to zkuste.

Lemicom vám nabízí jedinečnou šanci, tak se odhodlejte a chyťte ji za pačesy! Věnujte se tomu, co vás baví a ještě si tím vydělejte. Pusťte se do spolupráce se zavedenou společností Lemicom s.r.o., která má mnoho zkušeností s podnikáním a on-line marketingem, a vaše nápady budou náležitě odměněny. Neváhejte a pojďte do toho s Lemicom s.r.o.