Potřebujete oplotit pozemek? Chcete okrasný kvalitní plot s dlouhou životností? Potom je pro vás betonový plot to pravé. Podívejte se na www.betonoveploty.net a vyberte si. Betonové ploty jsou u nás k dostání v různých designech, k dispozici jsou ploty v základní šedé barvě a nově také v barvě pískovce.

Betonoveploty.net vám zajistí betonový plot na klíč. Ale jak to vlastně probíhá? Co všechno je třeba udělat, aby kolem domu vyrostl správný betonový plot?

Základem každého kvalitního plotu jsou pořádné základy. Nejprve je třeba pečlivě vyměřit umístění plotu a provést výkop. Dále se umístí plotové sloupky do hloubky, která odpovídá výšce plotu. Po usazení je třeba sloupky upevnit ve správné poloze. Jsou-li sloupky plotu na místě, nasune se mezi ně spodní plotový dílec a podle něj se sloupky ještě mohou v případě potřeby dorovnat. Na spodní dílce plotu se pak postupně nasouvají ostatní plotové dílce, které se proti pohybu zajistí těsnící pěnou nebo cementovým lepidlem.

Ovšem vy se o nic z toho starat nemusíte, svěřte se do zkušených rukou firmy Betonoveploty.net. A jak bude výsledný plot vypadat? Na to se můžete podívat v naší galerii na www.betonoveploty.net, kde jsou vystaveny naše předchozí zakázky. Posuďte sami, jak to bude vašemu domu slušet s naším betonovým plotem.