Nedávno jsem šel z práce a jak jsem se tak blížil k našemu domu, zjistil jsem, že by snesl nějaké ty úpravy. Vím, že manželka mě na to upozorňuje už několik let, ale nějak jsem tomu nevěnoval pozornost. Když jsem ale viděl ta rozpadající se okna, rozhodl jsem se, že se s tím už opravdu musí něco udělat.

První problém, zda pořídit okna dřevěná či plastová, jsme se ženou vyřešili sami a dohodli se na plastu. Začal jsem se tedy zajímat o firmy, které vyrábí a montují plastová okna. Zjistil jsem, že možností je na trhu mnoho, často však jsou mimo naše finanční možnosti. Protože jsem sám řemeslník, nemám tolik času, abych obcházel jednotlivé firmy. Spolehl jsem se tedy na internet, což se mi rozhodně vyplatilo.

Narazil jsem na stavební poptávkový portál NiceOne.cz. Na internetu se moc nepohybuji, takže jsem vůbec nevěděl, že něco takového existuje. NiceOne.cz je určen pro každého, kdo potřebuje provést nějaké stavební práce. Jednoduše si zadáte poptávku a čekáte, až se vám ozve příslušná firma. V poptávce uvedete, co potřebujete a jaký máte rozpočet, takže vás budou kontaktovat pouze firmy, které právě vaše poptávka skutečně zajímá.

Není potřeba se strachovat, poptávku zadáváte zadarmo a je to velice jednoduché. Zkušenosti s internetem mám velmi malé a zvládl jsem to bez problémů. Potom už se nemusíte o nic starat, NiceOne.cz zařadí vaši poptávku do správné kategorie a upozorní na ni firmy, které se zabývají poptávanými službami.

Všechno proběhlo velmi rychle. S manželkou jsme si vybrali a nyní už čekáme, až budou naše okna vyrobena a namontována. Neváhejte a zkuste to i vy, s pomocí stavebního poptávkového portálu NiceOne.cz je stavba radost.