Chcete aby vaše nabídky práce, nabídka brigád pro studenty nebo volná pracovní místa byla viditelná na internetu? Navštivte web www.externiste.cz a začněte jednouše, efektivně a moderně přes internet.

 

Na webu www.externiste.cz se můžete snadno a rychle zaregistrovat a zviditelnit se tak pro vaše potencionální zákazníky. Zaregistrovat se mohou zaměstnaní, živnostníci, studenti, osoby bez stálé práce i lidé bez živnostenského listu. Vždyť existuje tolik možností spolupráce. Stačí jen nabídnout to, co umíte a co vás baví. Vaše služby určitě právě teď někdo hledá!

 

Pokud hledáte opraváře, tlumočníka, malíře pokojů, či jinou profesi, stránky www.externiste.cz vám nabízí katalog lidí různých profesí a zájmů, kteří vám ochotně poskytnou své služby k vaší spokojenosti.

 

Tento katalog vám zaručuje neustálou aktuálnost všech údajů v něm zveřejněných. Externisté jsou zde registrování na omezenou dobu a po této době musí obnovit svoji registraci. Tím se udržuje seznam externistů a informace k nim vždy aktuální.

 

Hledáte-li někoho konkrétního a nenašli jste ho v nabídce, zadejte si svůj vlastní inzerát na hledaného externistu. Tento inzerát bude tak přidán do personální inzerce a i neregistrovaní externisté tak budou mít možnost uspokojit vaši poptávku.

 

Ať už umíte cokoliv, nabídněte to ostatním a vydělávejte si tím, co vás baví!