Máte doma kotel, krb či kamna a potřebujete k nim komín? Je váš současný komín už zastaralý nebo ve špatném stavu? Chtělo by to přestavbu? Zauvažujte na úvod nad tím, zda se vám vyplatí vybudovat komín zcela nový nebo zda-li se vrhnete do renovace komínu stávajícího. To je zcela zásadní pro další výběr zboží.

Kominy-nerez.cz vám nabízí své služby. Zabýváme se prodejem komínů, poskytujeme vložky do komínů, prodáváme také komínové hlavice, deflektory a samozřejmě i ostatní části komínů. Pro volbu správného typu komínu je velmi důležité vědět, jaký druh paliva má být komín určen, zda se jedná o palivo tuhé, kapalné nebo plyn. Pokud jste již investovali do kotle, krbu či luxusní krbové vložky, neodbývejte komín podřadnou komínovou vložkou. Zaslouží si kvalitní potrubí pro odvod spalin, které vám poskytne internetový obchod Kominy-nerez.cz.

Máte nový krb či krbová kamna a nejste schopni ho napojit na klasický keramický komín? Žádný strach, pořiďte si izolovaný žáruvzdorný nerezový komín. Izolace je realizována umístěním tepelně odolné vaty mezi plášti komínu. Nerezové komíny jsou velmi univerzální, lze je použít pro odvod spalin z kapalných, tuhých i plynných paliv. Komín dodáváme jako set jednotlivých dílů. které jednoduše sestavíte.

V současné době se na trhu vyskytují také komíny hybridní. Hybridní komín je složen z keramické vložky, která odolává působení chemických látek vznikajících spalováním tuhých paliv, a vnější části z nerezové oceli. Hybridní komín tak sdružuje jen ty nejlepší vlastnosti a stává se ideálním řešením odvodu spalin tuhých paliv. Zabrouzdejte na www.kominy-nerez.cz a dopřejte si kvalitu.