Na stavební poptávkový portál NiceOne.cz jsem narazil náhodou na internetu, když jsem se poohlížel po krbu do obývacího pokoje. Základní informace jsem si zjistil, netušil jsem, že existuje celá řada typů krbů a kamen. Nicméně jsem se rozhodl, že si pořídím biokrb. Je ekologický, protože spaluje biolíh a neprodukuje žádné nebezpečné spaliny. Takovou atmosféru s ústředním topením prostě nevykouzlíte. Už zbýval jen poslední detail. Koupit správný krb a instalovat ho.

K tomu jsem právě využil poptávkový portál NiceOne.cz. Našel jsem ho díky odborným článkům, které si zde můžete pročíst a uvést se tak do problematiky. Skvělé je, že tu můžete zadat poptávku úplně zdarma. To jsem také udělal a čekal, co bude dál. Nejdříve přišel telefon - kontrola, zda opravdu poptávám to, co jsem na portálu vyplnil. No ano, sháním biokrb a někoho šikovného, kdo mi ho přijde instalovat. V pořádku, můj inzerát byl zařazen do správné kategorie a prý se mi ozve několik firem, které se zabývají krby. Ještě tentýž den mi přišel e-mail od administrátora NiceOne.cz se seznamem firem, kterým byla moje poptávka předána. Pro zajímavost jsem si ty společnosti prošel, prohlédl si fotografie prací, které mají na svědomí, a dvě jsem si vytipoval.

Stavební firmy zřejmě tento portál hodně využívají, protože hned druhý den mě skoro všechny kontaktovaly s nabídkou. Některé byly mimo moje možnosti, ale vybral jsem si a s dotyčnou firmou jsem se domluvil. Stavební poptávkový portál NiceOne.cz mi pomohl a ušetřil spoustu času, který bych jinak strávil zjišťováním nabídek biokrbů. Až budu příště zase potřebovat služby ze stavebnictví, vím, na koho se obrátit.